Jazykové vzdelávanie pre firmy a organizácie

Už viac ako 20 rokov úspešne zabezpečujeme jazykové vzdelávanie v mnohých firmách a organizáciach v Banskobystrickom regióne. Pridajte sa k našim spokojným klientom.

Ponúkame výučbu pre všetky jazykové úrovne:

• s plne kvalifikovanými našimi a zahraničnými lektormi
  • v priestoroch školy alebo priamo vo Vašich priestoroch
  • v priebehu celého dňa
  • pre skupiny, miniskupiny a individuálnych záujemcov
  • všeobecný alebo profesijne orientovaný jazyk
  • čas, obsah a intenzita štúdia na základe dohovoru

Ďalej ponúkame firmám a organizáciám:

Certifikované vzdelávacie programy spoločnosťou International Education Society London:

1. Jazykové odborné vzdelávanie pre zamestnancov verejnej a štátnej správy
    celková hodinová dotácia: 420 vyuč. hodín
  2. Business Communication & Information Technology
    Wirtschaftskommunikation & Informationstechnologien

celková hodinová dotácia: 120 vyuč. hodín

Uvedené vzdelávacie programy sú garantované Spoločnosťou International Education Society London. Študenti majú tak možnosť získať po ukončení štúdia medzinárodný certifikát IES London o absolvovaní štúdia, akceptovaný všetkými zamestnávateľskými organizáciami EÚ.

RK Centrum UNIVERSA, Súkromná jazyková škola a vzdelávacia inštitúcia Banská Bystrica, Kuzmányho 5, 974 00 Banská Bystrica, info@universa.sk.
Spracoval: Richard Jaroušek